Alabai Köpek Sahiplendirme (Ücretsiz)

0
51

Bu adresi açma amacımız alabay köpekleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır. Yetiştirmesi, eğitmesi ve büyütmesi son derece zor olan bu köpek ırkı hakkında çok az bilgi bulunduğu için bilgi sahibi olan insanların bir araya gelmesini amaçlıyoruz. Asla ücretsiz sahiplendirme gibi seçenekleri önceliklerimiz arasında tutmadık. Bu sebepten ki yıllardır yayın yapıyor olmamıza rağmen bir kez bile ücretsiz sahiplendirme hakkında bir içerik bile yayınlamadık. Şimdi bu içeriği yayınlama sebebimiz ise artık yorumlar vasıtasıyla ücretsiz sahiplenme isteyen kişilerin arasında bir köprü kurmak istiyoruz.

Ücretsiz Alabay Sahiplenmek

Bu konuda alabay sahiplenmek istiyor yada köpeğinizi sahiplendirmek istiyorsanız yapacağınız tek şey yorum bölümünden bize yazmak olmalıdır. Elimizden geldiği kadar hızlı bir şekilde yorumunuzu yayınlayarak bu konuda arayışta bulunan kişilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. Sadece genel özellikleri, yaşı ve nerede yaşadığını yazmanız gerektiğini de tekrardan hatırlatmakta fayda var.

Bizim amacımız sadece bilgilendirme olduğu için kişilerin iletişimi hakkında doğan sorulardan sorumlu olmadığımızı yazmak isteriz. Sadece adresimizde ücretiz alabay sahiplenme konusunda değil, kangal köpeklerinin sahiplenilmesi gibi konu başlıkları hakkında da yorum yazmanızı istiyoruz.

Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Adresimizde bilgileri yazan iki arkadaş çocukluğumuzdan beri alabay köpekleri ile içli dışlı büyüdüğümüz için bildiğimiz doğruları yazmaya çalışıyoruz. Bizden daha bilgili olan yada yanlış/eksik yazdığımızı düşünen arkadaşlar varsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmaktan çekinmeyin. Elimizden geldiğince kısa bir süre içerisinde yanlış yazdığımız konu başlıklarını değiştirmeye gayret gösteririz.

Özet Olarak Alabay Sahiplenmek

Burada hızlı bir şekilde iletişim kurulmasını amaçladığımız için alabay sahiplenme yazısını kaleme aldık. Dilerseniz bilginizi, köpeğiniz hakkında ön plana çıkan özellikleri ve farklı konu başlıklarını bizimle paylaşarak alabay sahiplenmek isteyen insanlara yardımcı olabilirsiniz. Aynı zaman köpeklerinizin fotoğrafları ve özelliklerini de iletişim bölümünden bize gönderirseniz bunları da adresimizde sizin adınızla (eğer isterseniz) yayınlarız. Daha fazla bilgi için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here